TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

HONDA TAMİR SERVİSİ ANKARA

HONDA TAMİR SERVİSİ ANKARA

Honda Tamir Servisi Ankara

Honda, Türkiye’de en çok tercih edilen ve en çok sevilen otomobil markalarının başında gelmektedir. Otomobil olarak Honda markasını tercih edenler, her türlü sorularına ve sorunlarına kısa sürede çözüm bulabilmektedir. Honda tamir servisi, Honda kullanıcılarının sorunlarına çözüm üretmek amacıyla hizmet vermektedir. Bu sayede Honda kullanıcıları mağdur duruma düşmeden sorunlarını halledebilmektedir. Her konuda insanlara yardımcı olmak için böylesine çabalayan bir bakım servisi olması, herkesin gönlünde taht kurmasına sebep olmuştur.

 

 Honda Bakım Servisine Nasıl Ulaşılır?

Honda bakım servisi müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Bu kesintisiz hizmet sebebiyle kimse iletişim konusunda sorun yaşamamaktadır. Honda bakım servisine 0312 278 03 80 ve 0533 354 96 01 telefon numarasından ulaşmak mümkündür.

Honda kullanan herhangi bir kişi, yolda kalma durumunda bu telefon numarası ile yetkili kişilere kolayca ulaşabilmektedir. Mecburi durumlar haricinde, insanlar kafalarında oluşan soru işaretlerini gidermek amacıyla da bu telefon numaralarını aramaktadır. Güler yüzlü hizmet veren kişiler, telefonda hemen her sorunu halletmeye çalışmaktadır. Honda bakım servisine internet sitesi üzerinden ulaşmak isteyenler için web sitesi www.egehondaservisi.com’dur.

 

 Honda Bakım Servisi Güvenilir midir?

Honda bakım servisi profesyonel kişilerle çalışan, son derece güvenilir bir destek servisidir. Bütün sorunları kısa sürede kolaylıkla çözerek müşterilerinin güvenini kazanmış, kendisini kanıtlamış bir tamir servisidir. Randevu sistemi ile çalışan bir servis olsa da acil durumlarda 7/24 telefonlara cevap vererek ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam etmektedir. Honda bakım servisinin bu kadar fazla kullanıcısı ve müşterisinin olması, ne kadar güvenilir bir servis olduğunu gözler önüne sermektedir. Şüphe yaşayan kişiler için, Honda bakım servisi için yazılmış birçok yazı ve tebrik mesajı bulunmaktadır.

 

Honda Bakım Servisi Ne Gibi Konularda Hizmet Vermektedir?

Honda bakım servisinde, Honda otomobilin her türlü problemine çözüm bulabilmek mümkündür. Mekanikle ilgili sorunlardan elektrik sorunlarına, kaporta ve boya problemlerinden yedek parça ihtiyaçlarına her türlü hizmet mevcuttur. Bu hizmetler dışında yol yardımları da bulunmaktadır. Böylece yolda kalan araçların her ihtiyaç duyduklarında yanında bulabilecekleri bir dostları bulunmaktadır. Aynı zamanda Honda bakım servisi araçlarla ilgili sorunların çözümü konusunda başarılı oldukları kadar, ikinci el araç satışlarında da oldukça başarılıdırlar. Kişiler araçlarını bu siteden satarak kazanç sağlayabilmektedir.

 

Honda Bakım Servisi Ankara Hangi Araçlara Hizmet Vermektedir?

Honda bakım servisinin hizmet verdiği birçok otomobil markası bulunmaktadır. Bu markalardan bazıları Cıvıc, Jazz, Hr-V, Cr-V, Accord, Cıty, Cr-z, Crx, Intega, Legend, Prelude, S200, Shuttle, Stream ve benzerleridir. Honda markasına ait bütün araçların Honda Bakım ve Onarım servisinde hizmetlerinin karşılığını bulmaları mümkündür. Kullanılan araç hangi model, hangi yıl ya da hangi seriye ait olursa olsun, herhangi bir Honda aracın Honda Bakım ve onarım servisinde bakımı ve onarımı yapılabilmektedir. Hem bakım hem de onarım işlemlerinin tek bir yerde kolayca yapılıyor olması, müşterilere zaman ve para açısından kâr sağlamaktadır.

 

Honda Bakım Servisinin Hizmet Ücretleri Nasıldır?

 

Honda Bakım servisi, müşterilerine oldukça büyük bir ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Rakiplerine nazaran ücret konusunda oldukça makul olan Honda bakım servisi, nakit, havale ya da kredi kartı ile ödeme sağlamaktadır. Üstelik kredi kartı ile yapılan ödemelerde Yapı Kredi ya da Word kart kullanan müşterilere taksit imkanı da tanımaktadır. Honda Bakım servisi oldukça hızlı hizmet vermektedir. Uzun beklemeler yaşamadan ve çok yüklü ücretler ödemeden araçlara kavuşmak mümkündür. Müşteriler bu kadar kısa sürede böyle kaliteli bir hizmet görmenin keyfini yaşamaktadır.

 

 Honda Bakım Servisinin Avantajları Nelerdir?

 

Honda bakım servisine verilen araçlar, bakım veya onarım yapılırken sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu özellik araç sahiplerinin içini rahatlatarak, akıllarında bir soru işareti kalmamasını sağlamaktadır. Honda Bakım Servisi Ankara sitesinden, kişiler istedikleri taktirde ikinci el araçlarını satabilmektedir. Bu satış hem tamamen güvenli bir işlemken hem de kazançlı bir alışverişe dönmektedir. Honda bakım servisinin şüphesiz ki en büyük avantajı kaliteli ve hızlı bir hizmet vermesidir. Aracı bakıma vererek haftalar harcayan insanlar, Honda Bakım servisi ile tanıştıktan sonra çok rahat etmektedir.

 

Honda Bakım Servisinde Araçlara Hangi Bakımlar Yaptırılabilir?

 

Honda bakım servisinde elektrik ve mekanik bölümleri olduğu gibi, bakım konusunda da boya, oto kuaför gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunların dışında kaporta, ekspertiz, sigorta hizmetleri de bulunmaktadır. www.egehondaservisi.com web sitesi aracılığıyla ikinci el araçlar satılabilmekte, her türlü soru için cevap bulunabilmektedir. Bu web sitesinden insanlar, Honda bakım servisi hakkında yazılmış olan yazıları okuyarak şüphelerini giderebilmektedir.

 

 Honda Bakım Servisinin Duyuruları Nelerdir?

 

Honda Bakım servisinin www.egehondaservisi.com sitesinde birçok güncel duyurular bulunmaktadır. Bu duyurular kısmında yedek parçalardan bakım ve onarım bilgilerine kadar birçok bilgi bulunmaktadır. Kullanıcılar bu duyuruları takip ederek hem bilgilenebilmekte, hem de olası indirim kampanyalarından faydalanabilmektedir. Bu duyurular kısmında, hangi yakıt türünü kullanan araçların ne sıklıkla hangi bakımı yaptırmaları gerektiği gibi birçok konuda bilgi verilmektedir.

 

HONDA TAMİR SERVİSİ ANKARA

Benzinli araçlar genel olarak 1 yıl veya her 10-15 bin km’de bakım yaptırmaları, dizel araçlar için bakım periyodu ise genel olarak 1 yıl veya 10 bin km olarak belirtilir. Gerek benzinli araçların gerekse dizel araçların periyodik bakımları ile ilgili süreler, zamana bağlı ve yapılan kilometreye bağlı olarak eskiyen ve yıpranan parçalar ile değişmesi gereken bileşenlere yapılması gereken kontrol ve ayarlamalara göre belirlenmektedir. Araçlar zamana veya yapılan kilometreye bağlı olarak bakım ve kontrollere ihtiyaç duyarlar. Otomobili oluşturan bileşenlerin bakım ve yenileme işlemleri düzenli ve zamanında yapılmalıdır. Araç bakımları periyodik bakımlar ve ağır bakımlar olarak ikiye ayrılır. Periyodik bakımlar, otomobilinizin sorunsuz çalışmaya devam etmesi için yapılan işlemler ve kontrollerden oluşur. Ağır bakımlarda ise triger değişimi, fren, baskı balata, değişimi gibi ağır işçilik gerektiren işlemler gerçekleştirilir.

HONDA ARAÇ BAKIMINDA NELER DEĞİŞİR?
-MOTOR YAĞ DEĞİŞİMİ
-MOTOR BAKIMI (KEÇELERİN KONTROLÜ, SIZDIRMA, KAÇAK, BUJİLERİN KONTROLÜ VB.)
-YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
-HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
-POLEN FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
-YAKIT FİLTRESİ DEĞİŞİMİ
-KLİMA HAVA YOLU DEZENFEKTESİ
-ROT AYAR KONTROLÜ
-FREN BAKIMI VE KONTROLÜ
-SOĞUTMA SUYU KONTROLÜ
-FAR AYARI
-ÖN TAKIM KONTROLÜ
-ELEKTRONİK CHECK-UP
-LASTİKLERİN KONTOLÜ
-MEVSİME GÖRE KLİMA GAZ BASINCI KONTOLÜ
-ŞASE VE KAPORTANIN GÖZLE KONTROLÜ
-ARIZA TESPİT CİHAZI İLE KONTROL
-YOL SÜRÜŞ TESTİ

HONDA MARKA ARAÇLARIN AĞIR BAKIMI
-TRİGER KAYIŞI KONTROL / DEĞİŞİMİ
-BASKI BALATA KONTROL / DEĞİŞİMİ
-ŞANZIMAN KONTROLÜ
-DİREKSİYON KUTUSU VE DİREKSİYON KONTROLÜ
-ROT AYARI GEREKLİYSE

HONDA MARKA ARAÇLARIN PERİYODİK BAKIM VE FAYDASI

Periyodik araç bakımı, kullanım ömürlerinin kısalmasını, performans kaybını maddi kayıpları önler. Periyodik bakımları zamanında ve gerektiği biçimde yapılmayan araçlar, arıza riski taşır, yakıt tüketimi, sürüş konforu ve güvenliği yönlerinden sorunlarla karşılaşılabilir. Ayrıca periyodik araç bakımlarının düzenli yapılması bakım maliyetlerinin gereksiz artmasını önleyecektir. Bakımları gerektiği gibi yapılmayan araçlar çevre ve insan sağlığına zarar verir. Araçların bakım, onarım ve tüm kontrol işlemleri konusunda uzman teknisyenlerce, gerekli cihaz ve ekipmanlara sahip teknik servislerde gerçekleştirilmelidir. Otomobilinizin bakımında üretici tarafından onaylanmış ürünler kullanılmalıdır. Araç bakımında değişen tüm parçalar, orjinal olmalı veya üretici firmanın onayladığı ürünler tercih edilmelidir. Bununla beraber, yapılan kontroller ve ayarlamalar da otomobilin üreticisi tarafından belirtilen değerlerde olmalıdır.