TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

Honda Tamir Bakım Servisi

 

Honda servisi olarak pek çok bölümde hizmetini sürdüren detaylı bakım onarım yapan Ege Honda servisi birçok hizmet ağıyla müşterilere büyük olanaklar sağlamaktadır. Uzman kadrosu ve birçok detaylı bölümün bulunduğu güler yüzlü insan ağıyla temiz ve kaliteli hizmet vermekte önemli rol oynamaktadır. 2002 yılında yaren otomotiv olarak şaşmaz sanayi sitesinde faaliyetine başladı.

2009 yılında ise sektörde önde gelen yönetici ve sertifikalı personeli ile Ege otomotiv özel servisi olarak yenilendi. Ve şimdide kaldığı yerden temiz ve güvenli firma olarak devamını sürdürmektedir.

 

 Araç Bakım Onarım Ve Önemi

Kullanmış olduğumuz araçlar belirli zaman aralıklarında bakıma girmesi ve ömrü bitmiş parçaların değişmesi gerekmektedir. Aksi durumda aracımız bize istenilen performansı vermeyecektir. Aracın motor bakımının teknik bakımın güvenilir eller de olması oldukça önemlidir. Uzman ve eğitimli sertifikalı personel ağı ile Ege Honda yetkili servis bu işin piridir. Aracınızın herhangi arızasında, bakımında çözülmeyen sorunu olduğunda bu yetkili servis güvenilir bir yol göstericidir.

 

 Mekanik Bölümü

Honda marka araçlarınızla güvenle gidebileceğiniz Ege Honda servisi mekanik bölümü ile de ön plandadır. Bu alanda birçok arıza hata gibi şeylerin detaylı düzeltilmesi tamiratı yapılmaktadır. Birçok ustanın bu alanda istihdam etmesi nasıl sorun olursa olsun çözüleceğinin garantisidir. Aracın soğutma sistemi, fren sistemi, motor, otomatik şanzıman, düz şanzıman, süspansiyon sistemi ve yürür aksamı ile ilgili olan hatalar ve arızalar bu bölümde giderilir. Eğitimli ve sertifikalı usta ağı ile araçta bulunan herhangi arızayı gidermekte güçlük çekmeyen tecrübeli bir personele sahip firmadır.

 

 Elektrik Bölümü

Bu bölümde Honda marka araçların genel olan elektronik sistemlerinin bakım onarım ve tamir işlemi yapılır. Çok geniş kapsamı olan elektrik bölümünde a dan z ye bütün işlemler eksiksiz ve sorunsuz halde yapılıp araç teslim edilir. Bu alanda oto klima, klima gazı dolumu, radyatör kompresör ve aksamları airbag, abs sistemi, otomatik cam kaldırma, sunroof, elektrikli ayna, motor teknik arıza, şarj ve marş dinamosu, ön ve arka park sensörü, elektrikli koltuk, aydınlatma sistemi gibi çeşitli şeylerin montajı, bakımı onarımı ve arızası özenle giderilip araç sıfır gibi sahibine teslim edilmektedir.

 

 Boya Bölümü

Bu bölümde aracınızın güvenli temiz ve istediğiniz şekilde seçtiğiniz renge boyanma işlemi gerçekleştirilir. Araç boyandıktan sonra pasta ve cila işlemi uygulanır. Uzman bir şekilde teknolojik fırınlarda yapılan bu işlemde hata bulunması imkansızdır. Ve araç üzerinde bulunan boya hasarları da renk bilgisayarı ile opak ve metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Bu işlemler usta ve son teknolojik cihazlarla sıfır hata şeklinde uygulanır.

 

 Kaporta Bölümü

Bu bölümde her marka araca koparta ile ilgili hizmet verilebilmektedir. Celette kalıp yöntemi ile araçların şaselerinde olan hasarlar standart fabrika ölçülerine uygun şekilde düzeltilir. Dış darbeler sonucu araç metal yüzeyi üzerinde meydana gelen 5 cm çapına kadar boyaya zarar vermeden düzeltilir. Aracınız güvenli ve orjinaline uygun şekilde yapılıp siz değerli müşterilerine teslim edilir.

 

Oto Kuaför Bölümü

Bu bölümde aracınızın iç temizliği, motor temizliği yani genel temizlik ve bakımı yapılır. Pasta ve cila uygulaması yapılır. Aracın boyama öncesi tozsuz ve temiz şekilde fırına girmesine olanak sağlar. Detaylı temizliğin bakımın yapıldığı uzman temizlik kadrosu bulunmaktadır. Aracın motorunun bakımının önemli olduğu gibi motor kısmının tozsuz ve temiz olması da önemli. Araçta herhangi kaçağın arızanın kolay görünmesi ve tamirine olanak sağlamaktadır. Aracın belirli zamanlarda elektrik aksamına zarar vermeden motor kısmının yıkanıp temizlenmesi gerekli bir etkendir.

 

Sigorta

Aracınızın her türlü sigorta ve kasko işlemi yapılır. Geniş kapsamlı uzman kadrosuyla uygun fiyatlı seçenekleriyle sizlere hizmet vermektedir. Ve bunun yanı sıra ferdi kaza poliçesi ile de birçok durumda sizi sigorta altına almaktadır. Ölüm, sakatlık, tedavi, işten kalma gibi durumlarda belirli bir müddet tazminat ve ihtiyaç giderme için ücret ödenir. Bu gibi durumlarda gerekli olan tazminat ve ödemeler avivasa, genel sigorta, dubaı group sigorta, sompo japan sigorta, zurıch sigorta ve hdı gibi firmalar tarafından karşılanır.

 

Ekspertiz

Aracınızın veya alacak olacağınız aracın güvenilir ve tecrübeli bir şekilde kontrolünün yapılması. Hatalarının ve eksiğinin doğru bir şekilde bulunması gibi işlemleri kusursuz bir şekilde yapan deneyimli elemanlar bulundurmaktadır. Diğer firmalarda yapılan ekspertiz güvenli ve doğru bir şekilde yapılmayabilir. Bu konuda Ege Honda birçok rakibine kıyasla uygun fiyata daha güvenli ve sağlam hizmet sunmasının önceliğini göstermektedir. Diğer firmalara kıyasla Ege Honda yetkili servis ekspertiz deneyimli sertifikalı elemanları ile hizmetin öncüsüdür.

 

7/24 Yol Hizmeti

Firmada bulunan bu hizmet ile yolda arıza yapmış gidemeyecek durumda kaza yapmış aracın yardımına koşuyor. Hizmeti vakit dilimi olmadan gece gündüz sunmakta olan firma ileri düzeyde hizmet sunmaktadır. Aracınız yolda kaldığı durumda anında Ege Honda servisinin yol hizmetini kesintisiz alabilirsiniz.

 

HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

Düzenli bakım ve inceleme, aracınızın ömrünü uzatır ve en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Rutin bir muayene ve planlı bakım kontrolleri, kullanılmış bir araç satın alırken değerli pazarlık araçları olarak da hizmet eder. Honda tamir bakım servisi uzmanları sertifikalı denetimler ve yatırımınızı ve yoldaki güvenliğinizi koruyan eksiksiz araç bakım hizmetleri sunmaktadır. Önleyici araç bakımı bir lüks değildir. Beklenmedik bir araç arızası ve kaçınılmaz bir çarpışmada bulunma riskini azaltma şansınızı azaltın. Önerilen fabrika programlı bakım kontrolleri hakkında bilgi için aracınızın kullanım kılavuzuna bakın ve gönül rahatlığı için sertifikalı Honda tamir bakım servisi teknisyenlerinden biri ile randevu alın. Bazen araçlarımızın düzenli olarak bakılması gerektiğini unutuyoruz. Etrafta dolaşmak için kullandığınız araca gelince bakım anahtarıdır. Sadece aracınızın yolda düzgün çalışmasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda uzun ömür sağlayacaktır. Doğru bakım, aracınızın düzensiz hava koşullarına, kaza hasarına ve daha pek çok şeye dayanmasına izin verecektir. Bir araba nispeten yeni olduğu için sorunlara karşı bağışık olduğu anlamına gelmediğine dikkat edin. Düzenli bakım, uzun vadede size para kazandıracaktır. Ayar yapmanız gerektiğinin sinyalini veren bir kaç işaret şöyledir;

-Garip sesler
-Acil durum ışığı sebepsiz yere yanıyor
-Motordan çıkan kokular ve dahası

Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin yoldaki güvenliğini sağlamaktır. Honda tamir bakım servisi uzmanları, gerekli bakım ve onarımlardan başlayarak aracınızın bakımıyla ilgili önerileri açıkça açıklamak için zaman ayırmaktadır.

Bize şu temel araç bakım servislerini sorun:
-Sıvı seviyesi kontrol ve değişim hizmetleri
-Akü kontrolü
-Buji kontrolü ve değişimi
-Ayarlamalar
-Motor ışığı teşhisini kontrol edin
-Ateşleme sistemi bakımı
-Ön cam silecek lastiği kontrolü
-Hortumlar ve kayışlar kontrol edilir
-Yağ değişimi
-Filtre değişimi
-Yakıt sistemi kontrolü
-Lastik hizmetleri
-Güvenilir ve Güvenli Otomatik Muayene
Rekabetçi fiyatlandırma, yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz ve müşterilerimize kusursuz müşteri hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yolda güvende olmanızı ve aracınızın emniyetli ve kullanıma hazır olduğundan emin olmak istiyoruz.