TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

HONDA SERVİSİ

HONDA SERVİSİ

Honda Servisi

 

Hizmet herhangi bir durumda karşımızda ki kişiyi memnun etmek için yaptığımız davranışlar bütünüdür. Bir insan ortalama bir gününde birçok kişiye hizmet etmektedir. Peki ya hizmet sadece evimize gelen misafire ikramlarda bulunarak mı gerçekleştirilir? Ya da hizmet sadece insanlara yardım ederek mi gerçekleştirilir?

Hizmet dediğimiz kavram çok geniş çaplıdır. Sadece komşu ağırlamak değildir hizmet. Ve bu geniş çaplı kavram çerçevesinde çalışmaktadır honda servisleri. Ve honda servisleri kullanıcılarına hizmet ederken hiçbir şekilde karşılık beklememektedir. Peki ya bir servis hem kullanıcılarına karşı kibar davranıp hem de nasıl karşılık beklemez? İşte bu da honda servislerini diğer servislerden ayıran yegane farktır.

 

Honda servislerinde müşterilere karşı nasıl tavırlar sergilenir?

Honda servisleri gerektiğinde ihtiyacı olan herkese hiç düşünmeden yardım etmektedir. İster yolda kalın, ister bir honda kullanıcısı olarak ürününüze zarar gelsin. Bu hiçbir şey değiştirmez. Yeter ki siz honda kullanıcısı olun. Çünkü honda servislerinin en önemli kuralı kendi kullanıcıları olunmasıdır.

 

Honda servislerinin personelleri herkesin bazen yardıma ihtiyacı olabileceğinin farkındadır. Bu nedenle anormal durumlar dışında asla müşterilerine karşı şiddet içerikli ve saygısız davranışlarda bulunmazlar. Kısacası honda kullanıcısı olmak istiyorsanız personel-müşteri ilişkilerinde içiniz hiç tereddütte kalmasın.

Yolculuk esnasında yaşadığımız sorunlarda honda servisleri nasıl yardımlarda bulunur?

 

Honda servislerine herhangi bir şikayette bulunmak için her zaman müşterilerin honda servislerine gitmesi gerekmez. Bazı -müşterinin kısıtlanma yaşadığı-durumlarda honda servisleri de müşteriye mümkün olduğunca yardımda bulunabilir. Örneğin bir honda kullanıcısı olarak arbanızdaki küçük bir sorun vasıtasıyla yolda kaldınız. Bu durumda honda servislerine belli telefon numaraları yardımıyla ulaşabilirsiniz. Böylelikle bulunduğunuz alanın adresini vererek honda servislerini en kısa zamanda aracınızı tamir ederken bulursunuz.

 

Honda servislerine bu tür basit durumlardan ziyade daha zorlayıcı durumlarda da ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak hiç merak etmeyin honda servisleri her kullanıcısına her durumda yardım etmeye hazırdır. İster arabanız yolda kalsın, ister hemen yanınızda olsun. İster aracın bir bölümüne büyük bir hasar gelsin, ister küçük bir sıyrık olsun hiç tereddüt etmeden honda servisleri yardıma ihtiyaç duyan kişinin yanına ulaşmayı başarır.

 

Garanti kapsamındaki arızalarda herhangi bir ücret talep edilir mi?

 

Eğer bir honda kullanıcısı iseniz dilediğiniz zaman honda servislerinden yararlanabilirsiniz. Peki ya yardıma ihtiyaç duyduğumuz bir durumda honda servisleri bizden herhangi bir ücret tahsil eder mi?

 

Malum günümüz geçim sıkıntısı çeken birçok insanla dolu. Ancak ekonomik hayatta birtakım aksamalar yaşamanız honda kullanıcısı olmanıza engel değil. Her zaman müşterilere karşı saygı duyan honda servisleri garanti kapsamındaki arızalarında da yine müşterileri düşünmekten kaçınmıyor. Eğer bir honda kullanıcısı olarak aracınızdaki aksaklık garanti kapsamı içerisindeyse honda servisleri sizden herhangi bir ücret tahsil etmeyecektir. Bu konuda honda servislerine güvenebilirsiniz.

 

Garanti kapsamı dışındaki arızalarda honda servislerinden yararlanabilir miyiz?

Honda servisleri tüm kullanıcılarına zor bir durum yaşatmaksızın yardım etme çabası içerisindedir. Honda servisleri garanti kapsamı içerisindeki arızalanmalarda herhangi bir ücret tahsil etmemektedir. Ancak garanti kapsamı dışındaki arızalanmalarda bu durum böyle olmamaktadır.

​​​​​​Eğer bir honda kullanıcısıysanız garanti kapsamı dışı dahi olsa honda servislerine hiç tereddüt etmeden ulaşabilirsiniz. Ancak herhangi yolda kalma veya arızalanma durumunda honda servisleri sizlere ulaşarak bir takım ücret tahsil etmektedir. Öncelikle ücret miktarı hakkında size danışan honda servisleri ardından sorunsuz bir şekilde yardımınıza gelmektedir. Ücret miktarında anlaşdığınız sürece garanti kapsamı dışı dahi olsa honda servislerinden yardım alabilirsiniz.

 

Honda servislerinin belli bir çalışma zamanları var mıdır?

Bildiğimiz üzere her mesleğin belli bir mesai (çalışma) saatleri vardır. Peki ya honda servisleri de belli zaman aralıklarında mı çalışırlar?

Honda servislerinin yegane amacı kullanıcıları arasından yardıma ve hizmete ihtiyaç duyanların ihtiyaçlarını gidermektir. Peki ya honda servisleri bu hizmeti belli zaman aralıklarında mı gerçekleştirirler? Tahmin edebileceğimiz gibi bir insanın gün içerisinde her zaman yardıma ihtiyacı olabilir. Honda servisleri de bunun bilincinde olarak çalışırlar. Honda kullanıcılarının her zaman yardıma ihtiyacı olabileceğini düşünen honda servisleri 7/24 iş başındadır. Yani bir honda kullanıcısı olarak yaptığınız seyahatlerinizi rahatlıkla geçirebilirsiniz.

 

Honda servislerine nasıl ulaşabiliriz?

Farklı meslek gruplarına nasıl ki farklı yollar aracılığıyla ulaşabiliriz. Honda servislerinde de aynı durum mevcuttur. Ancak gece arabanın yolda kalması gibi acil ve ürkütücü durumlarda honda servislerinin numarası yardımıyla rahatça erişebiliriz. Honda servislerine ulaşmamız durumunda hem kendimizi güvende hissedebilir hem de arızalanmayı engelleriz. Acil durumlar başta olmak üzere honda servislerine rahatça ulaşmak için 0850 733 55 05 numarasını kullanabiliriz. Eğer sizde bir honda kullanıcısıysanız honda servislerine ait bu numarayı arabanızın bir köşesinde bulundurmayı ihmal etmeyin.

 

Neden honda kullanıcısı olunmalı ve honda servislerinden yararlanılmalı?

Günümüzde bir çok açıdan elverişlidir honda. Bu durum ve koşullar altında da kendimizi güvende hissedebileceğimiz bir araç sistemidir. Honda servisleri kendi kullanıcılarına karşı gayet iyi olanaklar sunmaktadır. Seçim size kalmış.​​​​​​

 

Honsa sevisi olarak; Periyodik bakımlarınızın serviste yaptırmak yerine daha az maliyetle Honda servisi periyodik bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Honda Özel Servisi olarak 25 yılı aşkın süredir Şaşmaz Oto Sanayisinde hizmet vermekteyiz. Araçlarınızda kullanması gereken yağları fabrikasyon değerlerine göre değerlendirip fabrikasyon önerilen yağları kullanmaktayız. Servisimizin öncelliği orjinal parça olmaktadır. İstediğiniz ve bütçenize göre yan sanayi kaliteli ürünler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Servislerimizde kullanılan cihazlarımız Honda aracınız ile %100 uyumlu cihazlardır. En iyi arıza tespit cihazlarımız ile çözüme hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Servisimize özel yol yardım hizmeti araç sahiplerini yolda kalmaları veya kaza yapmaları durumunda çalıştığımız çekici hemen müdahale edip kaldığınız yerden sizi alabilmektedir. Honda servisi olarak Ankara Yol Yardım hizmetini sizlerle buluşturmuş olup Ankara içerisinde aracınızı servisimize belirli bir ücret karşılığında getirebilmektedir. Kaskonuzun olması durumunda çekme kurtarma hizmetleri ve diğer hizmetlerden yararlanmanızın söz konusu olduğunu da hatırlatmaktayız.

Kasko hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ankara Honda Yedek Parça ve yedek parça tedariği yapabilen firmamız aynı zamanda yedek parça firmalarına parça gönderebilmektedir. Parça çeşitliliği konusunda stoğunda birçok ürünün bulunması avantajını kullanarak yedek parça sektöründe kendini ispatlamış ve her zaman kendini bir adım ileriye taşımıştır. Yedek parça konusunda sahip olduğu bilgi ve birikimi ile doğru parçanın gönderilmesi hususunda dikkatli olan ve yedek parçalarla ilgili bilgi birikimini kullanarak her müşteriye uygun fiyat ve kalite anlamında cevap verebilmektedir