TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

Honda HR-V’yi Sevmek İçin Beş Neden

Honda HR-V’yi Sevmek İçin Beş Neden

Önce güvenlik
Her şeyden önce, Honda SUV’unuzu kullanırken kendinizi güvende hissetmek her zaman en önemli önceliğinizdir. Honda HR-V’nin en sevdiğimiz özelliklerinden biri akıllı güvenlik teknolojisidir. Yeni Honda HR-V donanım seviyelerinin tümü, çok açılı arka görüş kamerası, LED gündüz sürüş farları, frenleme yardımcısı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, araç denge yardımcısı, lastik basıncı izleme ve daha fazlasını içeren aktif güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. ! Honda HR-V, seçkin donanımlarla birlikte, uyarlanabilir hız sabitleyici, şerit tutma yardımcısı, şeritten ayrılma uyarısı, Honda LaneWatch™, otomatik uzun farlar ve çok daha fazlasını içeren Honda Sensing® Teknolojileri ile donatılmış olarak gelecek! Hangi donanım seviyesini seçerseniz seçin, yeni Honda HR-V’de güvenlik her zaman yanınızda olacak!

Yenilikçi teknoloji
Günümüzde, en son teknoloji ile güncellenen bir araca sahip olmak çok önemlidir ve Yeni Honda HR-V, en son trendlere ayak uydurma konusunda hayal kırıklığına uğratmıyor! Seçtiğiniz donanım seviyesine bağlı olarak, bir sonraki yeni Honda HR-V’niz Bluetooth® HandsFreeLink®, Bluetooth® ses akışı, Apple CarPlay® ve Android Auto™ entegrasyonları, 5 inç veya 7 inç dokunmatik ekran, Pandora® uyumluluğu, SMS Metin Mesajı işlevi ve mükemmel bir 4 hoparlörlü veya 6 hoparlörlü ses sistemi!

2021 Honda HR-V Sihirli Koltuk

Konforlu İç Mekan
İster sadece işe gidip geliyor olun, ister ailenizle tatil için eyalet sınırlarını aşıyor olun, yeni Honda SUV’nizde en üst düzeyde konforu deneyimlemenizi istiyoruz. Honda HR-V, 5 kişilik yolcu kapasitesi ve ısıtmalı ön koltuklar, deri döşemeli koltuklar, ayarlanabilir sürücü ön koltuğu ve ünlü 60/40 bölünmüş 2. sıra Magic Seat® seçenekleriyle konforu bir üst seviyeye taşıyor! Magic Seat®, 2. sıradaki koltuğunuzu 3 farklı kargo konfigürasyonunda yapılandırmanıza olanak tanıyarak uzun eşyaları, uzun eşyaları ve aradaki her şeyi taşımak için yeterli alana sahip olmanızı sağlar!

Şık Dış Mekan
Yeni Honda HR-V, atletik özelliklere sahip çarpıcı, çekici bir dış görünüme sahip olduğunda kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Tüm yeni Honda HR-V modellerinde standart olarak projektör huzmeli Halojen farlar, gövde renginde arka tavan çizgisi spoyleri ve LED fren lambaları bulunur. Seçtiğiniz donanım seviyesine bağlı olarak Honda SUV’niz ayrıca tavan rayları, egzoz kaplaması, arka gizlilik camı ve sis farları ile donatılmış olarak gelebilir. Tarz sürmekten bahsediyorum, değil mi?

Verim
Yeni Honda HR-V, tüm donanım seviyelerinde bulunan Akıllı Kontrol Sistemine sahip Gerçek Zamanlı AWD ile çok yönlülüğü fethediyor. Bu akıllı kontrol sistemi, çekişi en üst düzeye çıkarmak ve yumuşak ve duyarlı bir sürüşü sürdürmek için gerektiği gibi dört tekerleğe de güç göndererek, karşılaştığınız arazi ne olursa olsun her türlü sürüş koşulunun üstesinden gelmenizi sağlar. Ek olarak, bu yeni Honda SUV, 6500 RPM’de maksimum 141 HP ve 127 lb-ft torka sahip Sıralı 4 silindirli bir motorla donatılmış olarak gelecek.