TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

Bir Honda Ile Test Sürüşü Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir Honda Ile Test Sürüşü Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araba Sürme Testi Bu Şekilde Yapılır!
Bir Honda satın aldığınızda veya kiraladığınızda güvenilirlik, performans ve güvenlik mirasına katılıyorsunuz. İster turboşarjlı performansın verdiği canlılığın, ister sağlam Honda SensingSup™ Suite’in sağladığı güvenliğin tadını çıkarın, her Honda’da keyif alacağınız çok şey var.

Ancak envanterimizde bulunan bu kadar çok seçkin modelle, gerçekten ihtiyacınız olan model yerine ilk gördüğünüz modele aşık olmak kolay olabilir. Bir Honda’yı nasıl test edeceğimiz hakkında konuşurken bizimle gelin ve park yerinden çıkmadan önce mükemmel model olduğundan emin olun.

Durum Tespitinizi Yapın
Yapmak istediğiniz ilk şey, en sevdiğiniz modeli tanımaktır. Aradığınız güce sahip mi? İhtiyacınız olan kargo alanına sahip mi? İstediğiniz özelliklere sahip mi? Bunların hepsi, en sevdiğiniz modele çevrimiçi göz atarken kendinize sormak isteyeceğiniz sorulardır.

Burada ayrıca “bu araç garajıma sığar mı?” gibi sorulara da cevap bulacaksınız. “Yerden yükseklik nedir?”

En sevdiğiniz model çevrimiçi testlerinizi geçtikten sonra bayimize gidin ve bizzat keşfedin.

Pratiklik İçin Favori Modelinizi Kontrol Edin
Bir Honda satın almanın ilk adımı, sizin için önemli olan özelliklere sahip bir modele baktığınızdan emin olmaktır. Yakıt verimliliği, geniş iç mekan veya başka bir şey olsun, arabanın sizin için neler yapabileceğini öğrenmek için model teknik özelliklerini kontrol edin. Çok fazla bagaj alanı olan bir model arıyorsanız, Honda Pilot veya Honda Odyssey’e göz atın!

Tüm özellikleri kullanırken rahat olduğunuzdan emin olarak arabada rahat ettiğinizden emin olun.

Test Sürüşünü Yapın!
Test sürüşünüz sırasında, bunun memnun kalacağınız bir araç olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bu, motorun gücü, bağlanabilirliği ve hatta sürüş sırasındaki genel konforunuz gibi özellikleri test etmeniz gerekeceği anlamına gelir. Sizin için pek pratik olmayabilecek yeni bir araca aşık olmak bazen kolay olabilir. Bunu önlemek için, sizin için önemli olan özelliklerin bir kontrol listesini yapın ve test sürüşü yaptığınız modelin gerekli kriterlerinize uyduğundan emin olun.

Bir test sürüşü sırasında bir araç beklentilerinizi veya ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa, satış temsilcinize bu konuda dürüst olun! Satış temsilcinize, test sürüşü yaptığınız araçla ilgili neyi beğenmediğinizi söyleyin. Sizi ihtiyaçlarınıza daha yakın özelliklere sahip bir modele yönlendirebilir!