TELEFON 0312 278 03 80
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
İLETİŞİM

ANKARA HONDA SERVİSİ

ANKARA HONDA SERVİSİ

Ankara Honda Servisi

 

Ege Honda Servisi Ankara’nın önde gelen servis merkezlerinden biridir. Uzun yıllara dayanan yetenek ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır. Sektörün en iyileri arasında yönetim kadrosu, fabrikaları ve eğitimli birçok personeli bulunmaktadır.

İleri teknoloji, en iyi performans ve en konforlu şekilde müşterilerimize hizmet etmek en büyük hedeflerimiz arasındadır. Servisimizde bulunan uzman personellerimiz güncel gelişmeleri takip ederek sizi ve aracınızı en iyi şekilde ağırlamaktadır. Gelişen teknoloji ile her türlü marka aracınızı rahatlıkla uzman ellere bırakabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

 

İleri düzeydeki teknolojiler sayesinde ve kendi alanında en iyi uzmanlarımız tarafından sizlere birçok hizmet sunabilmekteyiz. Honda servisi olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesine özen gösteriyoruz ki müşteri memnuniyeti ve güveni sağlayabilelim.

Aracınızın servis günü gelmiş olabilir ya da aracınızla ilgili herhangi bir sıkıntını olabilir, Uzman bakım ekibimiz tarafından sunulan hizmet şekilleri bulunmaktadır.

 

Mekanik Servis

Amacımız aracınızın mekanik aksan problemlerini en hızlı şekilde onarmak. Ve gerekli bakımının titizlikle yapılması sağlanır. Hazırlanmış özel motor toplama odasında uzman yetkililer tarafından aracınızın şanzıman, motor ve bunlar gibi mekanik problemleri iyileştirilir.

Bunların yanı sıra fren sistemi, süspansiyon sistemi ve soğutma sistemi gibi onarım ve bakımlar büyük bir titizlik ile gerçekleşmektedir.

 

Elektrik Servisi

Aracınızın gerek bakım zamanı geldiğinde gerek ise herhangi bir arıza oluşumu gerçekleştiğinde servisimiz sizler için hizmete hazırdır. Her türlü elektrik arıza ve bakımı uzman yetkililer tarafından yapılmaktadır.

Oto klima ve elektrik, klima ile ilgili gereken her şey yapılmaktadır. Aynı zaman da otomatik cam montaj ve tamiri, sunroof bakım ve tamiri, aracınızın motor tesisat yenileme bakımı, tüm sensör montaj ve tamirleri gibi birçok bakım ve onarım yapılmaktadır.

 

Boya Servisi

Aracınız da oluşan herhangi bir hasar ile ilgili ya da aracınızın renk değişimi ile ilgili uzman yetkililer sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli boya rötuşu, renk değişimi, pasta ve cila yapılabilmektedir.

Servisimizde mevcut olan renk bilgisayarları ile aracınız aynı renk ve tonlarda hatasız bir şekilde boyanabilmektedir. Fırın boya tekniği ile tüm renkler kusursuz bir şekilde elde edilir. Fırın boya işlemi servisimizde tamamen özel ve tozsuz bir ortamda yapılacağı için boya renk karışmaları gibi hatalara izin verilmemektedir.

 

Kaporta Servisi

 

Uyguladığımız özel yöntemler ile aracınızda ki her türlü kaporta sorunu çözülebilmektedir. Servisimizde mevcut olan birçoğu Amerikan menşeli özel aletler ile aracınızın orijinalliğine hiçbir şekilde zarar vermeden hasarlar düzeltilmektedir.

Kaporta servisimizde sunulan seçenekler aracınızın en hasarsız ve en rahat biçimde onarılmasını sağlamaktadır. Özellikle boyasız kaporta göçüklerini düzeltmede kullanılan bir takım özel aletlerimiz mevcuttur. Boyasız göçük düzeltme yöntemi diğer eski yöntemlere göre daha ekonomik ve daha hızlı sonuç vermektedir.

 

Oto Kuaför Servisi

Aracınız en iyi şekilde temizlenmektedir. Aracınızın iç ve dış temizliği uzman personellerimiz tarafından hasarsız ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde aracınız daha temiz ve daha bakımlı görünecektir.

 

Sigorta Ve Kasko

Beklemediğiniz yerler de, hiç beklemediğiniz anlarda olası kazalar ya da yaralanmalar karşınıza çıkabilir. Kişisel olarak bu konularda ne kadar titiz olunsa da maalesef olası kazalara engel olunamamaktadır. Yaşanabilecek her türlü kazaya karşı servisimiz sizlere 4 aşamalı bir sigorta seçeneği sunmaktadır.

 

-Kaza sebepli ölen kişinin yakınına tazminat ödenir.

-Kaza sonrası sakatlık yaşayan kişilere tazminat ödenir.

-Kaza sonucu oluşan yaralanmalarla ilgili tedavi süreçleri karşılanır.

-Ve kaza sebebi ile çalışamayan kişilere, çalışılmadığı süre zarfı içerisinde para ödemesi gerçekleşir.

 

Sadece ülkemiz sınırları içerisinde geçerli bir sigorta türüdür. Yurt dışı sigorta sağlayabilmek için özel iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

Ekspertiz

 

Alanında uzman eksperlerimiz sayesinde aracın en doğru ve en pratik şekilde ekspertizi yapılmaktadır. Eksper uzmanlarının iş tecrübesi ne kadar iyiyse o kadar etkili bir sonuç alınmaktadır. O yüzden uzmanlarımızın teknik bilgi ve eğitimleri sayesin de güvenli bir sonuç elde edilmektedir.

Ekspertiz esnasında dikkat edilmesi gereken birkaç önemli huşu bulunmaktadır.

-Parçaların yan sanayi ya da orijinal olup olmadığını anlamak,

-Talep edilen işçilik branş ücretlerinin piyasa durumuna göre ayarlanması.

 

Cafe – Bekleme Alanı

 

Aracınızın bakım ve onarımının yapıldığı esnada sizleri konforlu ve rahat ağırlamak hizmet politikalarımız arasında önceliklidir. Kullanabileceğiniz sınırsız içecekler, sırtınızı yaslayıp aracınızı bekleyebileceğiniz rahat koltuklar, tv ve internet olanağı gibi sizin konforunuzu ön planda tutan birçok seçenek mevcuttur.

Bize Nasıl Ulaşılır?

Ankara- Ege Honda Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz iletişim numaramızı sitemizden alabilirsiniz. Aynı zaman da yoğun iş temposu ya da kişisel yoğunluklarınızdan fırsat bulamayıp aramak istemezseniz bizlere yine sitemiz üzerinde ki mail adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Destek ekibimiz tarafından sizlere en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Alacağınız hizmeti en kaliteli hale getirmek ve aracınızı uzman yetkili ellerine bırakmak isterseniz Ege Honda Servis ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

ANKARA HONDA SERVİSİ

Gururunuz ve neşeniz için araç bakımının tüm yönleriyle ilgilenen yerel bir şirketiz. Araba tutkunları olarak mükemmellik arayışında amansız kalıyor ve sizin aracınıza Ankara Honda servisi olarak kendimizin gibi davranıyoruz. Yağ değişiminden tutunda bir motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Aracınız için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Neden Ankara Honda servisimizi seçmelisiniz:

MEMNUN MÜŞTERİ HİZMETİ – Olumlu eleştirilerimiz ve Facebook’taki 5 yıldızlı derecelendirmemizle doğrulanmış mükemmel bir müşteri hizmeti düzeyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

İŞ ARAÇLARI – Son derece yetenekli araç personellerimiz sadece arızaları daha hızlı teşhis etmesini değil, aynı zamanda sizin ve aracınız için de en yüksek kalitede hizmet sunmasını sağlayarak en yeni uzman araçlara ve teşhis ekipmanlarına yatırım yaptık.

Benzinli araçlar genel olarak 1 yıl veya her 10-15 bin km’de bakım yaptırmaları, dizel araçlar için bakım periyodu ise genel olarak 1 yıl veya 10 bin km olarak belirtilir. Gerek benzinli araçların gerekse dizel araçların periyodik bakımları ile ilgili süreler, zamana bağlı ve yapılan kilometreye bağlı olarak eskiyen ve yıpranan parçalar ile değişmesi gereken bileşenlere yapılması gereken kontrol ve ayarlamalara göre belirlenmektedir.

Ankara Honda Servisi Olarak her zaman daha iyisi için hizmet etmeye çalışıyoruz.

Araçlar zamana veya yapılan kilometreye bağlı olarak bakım ve kontrollere ihtiyaç duyarlar. Otomobili oluşturan bileşenlerin bakım ve yenileme işlemleri düzenli ve zamanında yapılmalıdır. Araç bakımları periyodik bakımlar ve ağır bakımlar olarak ikiye ayrılır. Periyodik bakımlar, otomobilinizin sorunsuz çalışmaya devam etmesi için yapılan işlemler ve kontrollerden oluşur. Ağır bakımlarda ise triger değişimi, fren, baskı balata,  değişimi gibi ağır işçilik gerektiren işlemler gerçekleştirilir.

Periyodik araç bakımı, kullanım ömürlerinin kısalmasını, performans kaybını maddi kayıpları önler. Periyodik bakımları zamanında ve gerektiği biçimde yapılmayan araçlar, arıza riski taşır, yakıt tüketimi, sürüş konforu ve güvenliği yönlerinden sorunlarla karşılaşılabilir. Ayrıca periyodik araç bakımlarının düzenli yapılması bakım maliyetlerinin gereksiz artmasını önleyecektir. Bakımları gerektiği gibi yapılmayan araçlar çevre ve insan sağlığına zarar verir.

Araçların bakım, onarım ve tüm kontrol işlemleri konusunda uzman teknisyenlerce, gerekli cihaz ve ekipmanlara sahip teknik servislerde gerçekleştirilmelidir. Otomobilinizin bakımında üretici tarafından onaylanmış ürünler kullanılmalıdır. Araç bakımında değişen tüm parçalar, orjinal olmalı veya üretici firmanın onayladığı ürünler tercih edilmelidir. Bununla beraber, yapılan kontroller ve ayarlamalar da otomobilin üreticisi tarafından belirtilen değerlerde olmalıdır.