HONDA YEDEK PARÇA

HONDA YEDEK PARÇA

       

 

                                  HONDA YEDEK PARÇA

 

         Servisimiz; Honda ve Suzuki yedek parça yelpazesini, günümüz arz/talep döngüsüne göre şekillendirerek, dışarıya bağımlılığı en az seviyeye indirip, kendi bünyesinde orijinal ve eş değer parçalarla güçlendirmiştir.     

          Mekanik, elektrik, elektronik, aydınlatma, kaporta, iç-dış trim yedek parçalarımız servisimizin bünyesinde bulunan yaklaşık 500m2’lik kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuvvetli marka, hizmet, güven ve memnuniyet algımızla sektörün amiral gemisi olmaya devam ederken, bugüne kadar yapılan ve yapılacak olan iş birlikleriyle servisimizde iş hacmini sürekli artırmayı, kalitemizden ve müşteri güveninden hiçbir zaman ödün vermemeyi amaçlıyoruz. Yedek parça stoklarımızı; konusunda yetişmiş, 20 yıllık tecrübesine güvendiğimiz, yüksek kaliteli stok yönetimli personelimizle güncel, çözüm odaklı, teknolojik ve en son stok yazılım programı ile takip ediyoruz.

        Araştırma-geliştirme prensibi (AR-GE) ile yedek parça stoğumuz, 22500 adetle ve OE/çözümsel/kalite derinliği ile emsallerimizin çok çok üzerindeyiz. Sektörün geleceğine şekil verecek otonom, elektrikli, ağ bağlantılı ve paylaşımlı kullanılan araçlara geçiş çok uzak değil artık. Bu bağlamda; hyibrid ve elektrikli otomobiller artık günlük yaşamımızda yerini almaya başladığından dolayı, tecrübeli personelimiz, yedek parça alt yapımız, stok programımız geleceğe hazırdır. Mekanik, elektrik, elektronik, aydınlatma, kaporta, iç-dış trim yedek parçalarımız servisimizin bünyesinde bulunan yaklaşık 500m2’lik kapalı alanda hizmet vermektedir. 

 Sektörün geleceğine şekil verecek otonom, elektrikli, ağ bağlantılı ve paylaşımlı kullanılan araçlara geçiş çok uzak değil artık.  Motor teknolojisindeki değişimle birlikte, sensör, radar ve akü teknolojisinde de önemli gelişmelere şahit olacağımız net olarak gözüküyor.       

     Tüm bu teknolojik, ekonomik ve politik gelişmeler çerçevesinde Ege Honda Yedek Parça birimi olarak bize düşen görev de, aktif olduğumuz ve geleceği gördüğümüz tüm alanlarda müşteri arz/talep 

       Ege Honda Servisi olarak, tüm birimlerimizle GELECEĞE bakıyoruz.