HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

HONDA TAMİR BAKIM SERVİSİ

Düzenli bakım ve inceleme, aracınızın ömrünü uzatır ve en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Rutin bir muayene ve planlı bakım kontrolleri, kullanılmış bir araç satın alırken değerli pazarlık araçları olarak da hizmet eder. Honda tamir bakım servisi uzmanları sertifikalı denetimler ve yatırımınızı ve yoldaki güvenliğinizi koruyan eksiksiz araç bakım hizmetleri sunmaktadır. Önleyici araç bakımı bir lüks değildir. Beklenmedik bir araç arızası ve kaçınılmaz bir çarpışmada bulunma riskini azaltma şansınızı azaltın. Önerilen fabrika programlı bakım kontrolleri hakkında bilgi için aracınızın kullanım kılavuzuna bakın ve gönül rahatlığı için sertifikalı Honda tamir bakım servisi teknisyenlerinden biri ile randevu alın. Bazen araçlarımızın düzenli olarak bakılması gerektiğini unutuyoruz. Etrafta dolaşmak için kullandığınız araca gelince bakım anahtarıdır. Sadece aracınızın yolda düzgün çalışmasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda uzun ömür sağlayacaktır. Doğru bakım, aracınızın düzensiz hava koşullarına, kaza hasarına ve daha pek çok şeye dayanmasına izin verecektir. Bir araba nispeten yeni olduğu için sorunlara karşı bağışık olduğu anlamına gelmediğine dikkat edin. Düzenli bakım, uzun vadede size para kazandıracaktır. Ayar yapmanız gerektiğinin sinyalini veren bir kaç işaret şöyledir;

-Garip sesler
-Acil durum ışığı sebepsiz yere yanıyor
-Motordan çıkan kokular ve dahası

Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin yoldaki güvenliğini sağlamaktır. Honda tamir bakım servisi uzmanları, gerekli bakım ve onarımlardan başlayarak aracınızın bakımıyla ilgili önerileri açıkça açıklamak için zaman ayırmaktadır.

Bize şu temel araç bakım servislerini sorun:
-Sıvı seviyesi kontrol ve değişim hizmetleri
-Akü kontrolü
-Buji kontrolü ve değişimi
-Ayarlamalar
-Motor ışığı teşhisini kontrol edin
-Ateşleme sistemi bakımı
-Ön cam silecek lastiği kontrolü
-Hortumlar ve kayışlar kontrol edilir
-Yağ değişimi
-Filtre değişimi
-Yakıt sistemi kontrolü
-Lastik hizmetleri
-Güvenilir ve Güvenli Otomatik Muayene
Rekabetçi fiyatlandırma, yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz ve müşterilerimize kusursuz müşteri hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yolda güvende olmanızı ve aracınızın emniyetli ve kullanıma hazır olduğundan emin olmak istiyoruz.