HONDA SERVİSİ

HONDA SERVİSİ

Honsa sevisi olarak; Periyodik bakımlarınızın serviste yaptırmak yerine daha az maliyetle Honda servisi periyodik bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Honda Özel Servisi olarak 25 yılı aşkın süredir Şaşmaz Oto Sanayisinde hizmet vermekteyiz. Araçlarınızda kullanması gereken yağları fabrikasyon değerlerine göre değerlendirip fabrikasyon önerilen yağları kullanmaktayız. Servisimizin öncelliği orjinal parça olmaktadır. İstediğiniz ve bütçenize göre yan sanayi kaliteli ürünler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Servislerimizde kullanılan cihazlarımız Honda aracınız ile %100 uyumlu cihazlardır. En iyi arıza tespit cihazlarımız ile çözüme hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Servisimize özel yol yardım hizmeti araç sahiplerini yolda kalmaları veya kaza yapmaları durumunda çalıştığımız çekici hemen müdahale edip kaldığınız yerden sizi alabilmektedir. Honda servisi olarak Ankara Yol Yardım hizmetini sizlerle buluşturmuş olup Ankara içerisinde aracınızı servisimize belirli bir ücret karşılığında getirebilmektedir. Kaskonuzun olması durumunda çekme kurtarma hizmetleri ve diğer hizmetlerden yararlanmanızın söz konusu olduğunu da hatırlatmaktayız.

Kasko hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ankara Honda Yedek Parça ve yedek parça tedariği yapabilen firmamız aynı zamanda yedek parça firmalarına parça gönderebilmektedir. Parça çeşitliliği konusunda stoğunda birçok ürünün bulunması avantajını kullanarak yedek parça sektöründe kendini ispatlamış ve her zaman kendini bir adım ileriye taşımıştır. Yedek parça konusunda sahip olduğu bilgi ve birikimi ile doğru parçanın gönderilmesi hususunda dikkatli olan ve yedek parçalarla ilgili bilgi birikimini kullanarak her müşteriye uygun fiyat ve kalite anlamında cevap verebilmektedir