ANKARA HONDA SERVİSİ

ANKARA HONDA SERVİSİ

ANKARA HONDA SERVİSİ

Gururunuz ve neşeniz için araç bakımının tüm yönleriyle ilgilenen yerel bir şirketiz. Araba tutkunları olarak mükemmellik arayışında amansız kalıyor ve sizin aracınıza Ankara Honda servisi olarak kendimizin gibi davranıyoruz. Yağ değişiminden tutunda bir motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Aracınız için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Neden Ankara Honda servisimizi seçmelisiniz:

MEMNUN MÜŞTERİ HİZMETİ – Olumlu eleştirilerimiz ve Facebook’taki 5 yıldızlı derecelendirmemizle doğrulanmış mükemmel bir müşteri hizmeti düzeyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

İŞ ARAÇLARI – Son derece yetenekli araç personellerimiz sadece arızaları daha hızlı teşhis etmesini değil, aynı zamanda sizin ve aracınız için de en yüksek kalitede hizmet sunmasını sağlayarak en yeni uzman araçlara ve teşhis ekipmanlarına yatırım yaptık.

Benzinli araçlar genel olarak 1 yıl veya her 10-15 bin km’de bakım yaptırmaları, dizel araçlar için bakım periyodu ise genel olarak 1 yıl veya 10 bin km olarak belirtilir. Gerek benzinli araçların gerekse dizel araçların periyodik bakımları ile ilgili süreler, zamana bağlı ve yapılan kilometreye bağlı olarak eskiyen ve yıpranan parçalar ile değişmesi gereken bileşenlere yapılması gereken kontrol ve ayarlamalara göre belirlenmektedir.

Ankara Honda Servisi Olarak her zaman daha iyisi için hizmet etmeye çalışıyoruz.

Araçlar zamana veya yapılan kilometreye bağlı olarak bakım ve kontrollere ihtiyaç duyarlar. Otomobili oluşturan bileşenlerin bakım ve yenileme işlemleri düzenli ve zamanında yapılmalıdır. Araç bakımları periyodik bakımlar ve ağır bakımlar olarak ikiye ayrılır. Periyodik bakımlar, otomobilinizin sorunsuz çalışmaya devam etmesi için yapılan işlemler ve kontrollerden oluşur. Ağır bakımlarda ise triger değişimi, fren, baskı balata,  değişimi gibi ağır işçilik gerektiren işlemler gerçekleştirilir.

Periyodik araç bakımı, kullanım ömürlerinin kısalmasını, performans kaybını maddi kayıpları önler. Periyodik bakımları zamanında ve gerektiği biçimde yapılmayan araçlar, arıza riski taşır, yakıt tüketimi, sürüş konforu ve güvenliği yönlerinden sorunlarla karşılaşılabilir. Ayrıca periyodik araç bakımlarının düzenli yapılması bakım maliyetlerinin gereksiz artmasını önleyecektir. Bakımları gerektiği gibi yapılmayan araçlar çevre ve insan sağlığına zarar verir.

Araçların bakım, onarım ve tüm kontrol işlemleri konusunda uzman teknisyenlerce, gerekli cihaz ve ekipmanlara sahip teknik servislerde gerçekleştirilmelidir. Otomobilinizin bakımında üretici tarafından onaylanmış ürünler kullanılmalıdır. Araç bakımında değişen tüm parçalar, orjinal olmalı veya üretici firmanın onayladığı ürünler tercih edilmelidir. Bununla beraber, yapılan kontroller ve ayarlamalar da otomobilin üreticisi tarafından belirtilen değerlerde olmalıdır.